Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Mehetek még a régi rendszerrel...

Noonaa kérdése:

Mehetek még a régi rendszerrel indított OKJ tanfolyamra attól, hogy már az új törvény él?

Figyelt kérdés

NAGYON FONTOS!!! Valaki segítsen mert nem értem már ezt az egészet és ma-holnap kell döntenem! Okj-s műkörömépítő tanfolyamra mennék most.

2013 Szeptembertől az új szabályok szerint fél évesnek kell lenni kb egy ilyen tanfolyamnak. Ki is néztem egy ilyet. Nyilván többe is kerül. Viszont néztem egy másikat is ami csak 2 hónap és állítólag ugyanazt az OKJ-s bizonyítványt adja. Ez,hogy lehet? Nem úgy van,hogy ha él az új jogszabály akkor a régivel már nem indíthatnak tanfolyamot? Ha mégis lehet és elvégzek egy ilyet,lesz valamilyen következménye?



2014. ápr. 29. 10:59
 1/1 anonim ***** válasza:
Na, melyikre mentél?
2016. máj. 15. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!