Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Egyetem: van értelme elmenni...

Egyetem: van értelme elmenni így ezekre a vizsgára?

Figyelt kérdés

Elsős vagyok, nyelvszakos, és most volt a minorválasztás. Végül nem a fordító specializációra megyek, hanem vettem fel mellékszakot. Viszont van 3 tárgyam, ami a fordító spec. része (már félévkor el kellett kezdenie annak, aki fordító akar lenni, de most lehetett változtatni). Szóval ti ilyen esetben elmennétek a 3 vizsgára? Ha kihagyom őket, ,,csak" 7 vizsgám lesz, ami határozottan könnyítené a dolgokat. Ha csak annyi múlik ezen, lesz-e ösztöndíjam vagy sem, nem akarok ezekkel is vacakolni. Írtam már ezügyben illetékesnek, de nem válaszolt, pedig láttam facebook-on, hogy másoknak reagál, szóval nem akarok megint írni, hogy ,,na szóval most akkor mi van?"

Köszi előre is a választ.


2014. ápr. 29. 22:39
 1/4 anonim ***** válasza:
Ha bukott kreditekért nem kell fizetned, és az ösztöndíj sem motivál eléggé, akkor minden további nélkül hagyd a csudába azt a három tárgyat, semmilyen más következménye nem lesz.
2014. ápr. 29. 23:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Szia! Nem tudok róla, hogy kellene fizetni a bukott kreditekért. Köszi a választ, megnyugtató volt. :)
2014. ápr. 30. 00:33
 3/4 anonim ***** válasza:
Jó nektek, mi már csak ezért sem engedhetjük meg magunknak az ilyet (BME). :)
2014. ápr. 30. 00:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Ja, hát hallottam, hogy a BME-n kemény törvények uralkodnak. :D
2014. ápr. 30. 03:01

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!