Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Az államilag támogatott...

Az államilag támogatott képzés főiskolán mindenkinek jár?

Figyelt kérdés
Arról lenne szó, hogy a 45 éves édesanyám elhatározta, hogy szeretne beiratkozni a főiskolára, és elvégezni egy bizonyos képzést,hogy így magasabb pozíciót tölthessen be a munkahelyén. A gond csak az, hogy önerőből ezt nem tudnánk finanszírozni, ennyi idősen pedig már diákhitelt sem kaphat. Én most kezdem az egyetemet, és tudom, hogy nekem, aki 18 éves és frissen fogok érettségizne ugyebár jár bizonyos mennyiségű félév az egyetemen, amit az állam támogat. Az lenne a kérdésem, hogy ez az állami támogatás anyukámra is vonatkozna, ha ő még sosem járt egyetemre/főiskolára, vagy csak azokra vonatkozik, akik rögtön középiskola után felvételiznek? Előre is köszönöm a válaszokat.

2014. ápr. 30. 19:51
 1/1 anonim ***** válasza:
Mindenkinek jár.
2014. ápr. 30. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!