Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Emelt szintű történelem...

Emelt szintű történelem érettségivel kapcsolatban?

Figyelt kérdés

Szerintetek nehéz lesz? Gondoltok valamilyen felkapott témára ami esetleg esszének benne lehet?

Mennyi a minimum százalék határ amitől már lehet menni szóbelizni? Vagy itt , hogy van , kicsit homályos eza része. :/


2014. máj. 1. 19:07
 1/10 A kérdező kommentje:
Ez a *
2014. máj. 1. 19:08
 2/10 anonim ***** válasza:

Na az első kérdésem hogy ugyan mi a jó büdös macska fasz*é*t emelt törizel ha annyira nem tudsz semmit hogy még a 2-esbe se vagy biztos....

Azzal a szinttel amivel a kettest nem tudod elérni középen meglenne a 2-es jézusom...


Nehéz lesz, mindig nehéz ezért emelt, Szerintem benne lesz egy első világháborús esszé (2014-1914), és egy esszé a rendi-uralkodások létrejöttéről. De ez csak az én tippem.


10%-tól mehetsz szóbelire. az érettségi 60%-tól adja meg a +50 pontot..

2014. máj. 1. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
Mert már van középszintű töri érettségim.:))) Tavaly érettségiztem, ez szintemelő lesz. Másrészt ne ítélkezz mielőtt nem tudsz semmit, minden anyagot megtanultam , ma is egész nap kb tanultam , csak tudod a ponthatárokkal nem vagyok tisztában és mivel ez egy kérdezős oldal, bátorkodtam érdeklődni, de magyar mentalizmus , rögtön a szemrehányás.. Azért köszi.
2014. máj. 1. 20:40
 4/10 anonim ***** válasza:
Nem 45%-tól van +50 pont?
2014. máj. 1. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:

"Másrészt ne ítélkezz mielőtt nem tudsz semmit,"


Amit ide leirtál a kérdésbe az azt jelenti h alig tudsz valamit. = "Mennyi a minimum százalék határ amitől már lehet menni szóbelizni?"

Ez egy ilyen kérdés. Azok szokták ezt kérdezni.


Bocsi! Igazad van, összetévesztettem.

60%-tól 5-ös az emelt.

"A többletpontért 2013-tól jobb teljesítményt várnak el: eddig 30 százalékos eredményt kellett elérni, ezt a minimumot most 45 százalékra emelték."

2014. máj. 1. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Nem akartalak én megbántani, csak hülyén tetted fel a kérdést.
2014. máj. 1. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:

Amit ide leirtál a kérdésbe az azt jelenti h alig tudsz valamit. = "Mennyi a minimum százalék határ amitől már lehet menni szóbelizni?"

öööhm... nem csak azok.. hanem az is, aki nem valami pozitív így hát a legrosszabbra készül.. de ez még nem jelenti azt,hogy alig tudok valamit.:)

2014. máj. 1. 21:47
 8/10 anonim ***** válasza:
10 helyett 12% a szóbelizés határa, de súlyosan hülyének kell lenni hozzá, hogy ezt valaki töriből ne érje el.
2014. máj. 1. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

nelegyél negativ.. az a legrosszabb.. akkor úgy állsz hozzá hogy bakker, úgyse lesz az igazi.


Én fél éve készülök rá (nekem is megvan a közép) de még mindig nem 100%-os a tudásom.. a rövid feladatokban legalább 5 hibám mindig van, az esszékben pedig egyik ismerősöm szerint fele pontot kapnám meg maximum... De mégis pozitiv vagyok.

90% legyen a szemed előtt. Ne adj alább! Légy kemény.

2014. máj. 1. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:

Tudom csak kissé beparáztam tőle,hogy mi van ha nem fog menni meg szokásos vizsga előtti dolgok..de amúgy igazad van nem szabadna negatívan hozzáállni..egyébként bocsi, ha kissé bunkó hangnemben írtam vissza, csak tudod te is milyen ez a gyakori, néha az a meglepő, ha nem oltják le az embert.: D

Én is rengeteget tanultam rá már legalább október óta, de még mindig bizonytalan vagyok .. én az esszéktől jobban félek, mert hiába megtanultam , van , hogy nem jut eszembe mivel kezdődik az az anyagrész vagy mit is tartalmaz .. de ha ránézek már menne, csak hirtelen fogalmam nincs, hogy oda mit is kell írni. :/

Jól van , köszönöm szépen a bátorítást :)) Sok sikert neked is.:)

2014. máj. 1. 21:57

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!