Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Mit dolgozik pontosan egy...

Mit dolgozik pontosan egy dietetikus? Milyen egy napja?

Figyelt kérdés

Tudom, hogy dietetikusbol is sok fajta van, munkahelyfuggo is. De ha valaki dietetikus, vagy ismer dietetikust, attol szeretnem kerdezni, hogy nem-e uncsi egy atlagos munkanap. Megjeloltem azt a kepzest is, es nagyon csabito, csak 4 eves, es erdekel is a taplalkozastudomany, voltam nyiltnapon is, az is tetszett. De felek, hogy unalmas a munka, csak papir munka, embert csak elvetve latnek... Legalabbis en ettol felek.

Na szoval megegyszer: le tudnatok irni, hogy milyen a munkaja egy dietetikusnak?Akar hosszasan, reszletesen is jo nekem, sot!

(Nem arra a rizsara vagyoj kivancsi ami a neten talalhato h a dietetikus taplalkozastudomanyban kepzett bla bla bla, hanem egy igazi leirasra a munka milyensegerol)


Elore is koszonom, es bocsanat az ekezetek hianyaert, es az esetleges felre irasokert, de telefonrol irtam.



2014. máj. 2. 17:19
 1/2 Somogyi-Kovács Anita ***** válasza:

Helló!


Korrekt leszek, bár ez lehet, ez nem fog tetszeni... elsőként arra gondoltam, hogy leírom, mi a dietetikus munkája, aztán rájöttem, hogy hosszú órákat venne el az időmből, ez a rengeteg írás, ami unalmas rizsás adminisztrálás is lenne egyben. Így azt javaslom, hogy próbálj személyesen telefonon keresni egy dietetikust, vagy az egyik kórház Dietetikai Szolgálatát megkeresni, ahol élőben kaphatsz választ a kérdéseidre! De az biztos, hogy ennek a munkának is vannak "unalmasnak" tűnő részei.....de hogy mennyire "unalmas" vagy sem, azt csak egy gyakorlott dietetikus döntheti el, saját magának. szép napot!

2014. máj. 3. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
100%

Szia!


Én nagyon szeretem a munkám.... nem igaz,hogy csak elvétve látok beteget. sok helyen jelen vagyok... előadásokon és egészségnapokon illetve táplálkozási felmérésekben.. A kórházi meló lehet egyhangú.. de te teszed azzá igazából.

2014. máj. 3. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!