Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Középszintű magyar érettségire...

Középszintű magyar érettségire lehet vinni valami segéd eszközt? Szöveggyűjteményt vagy valamit?

Figyelt kérdés
érettségi, magyar, irodalom, nyelvtan

2014. máj. 4. 21:21
 1/6 anonim ***** válasza:
Semmit. Ott kapod majd meg a szöveget. 4 db Helyesírási Szabályzat lesz minden teremben
2014. máj. 4. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Helyesírási szótárt a szövegalkotás részhez. Szerintem mást nem. Szöveggyűjtemény minek kellene, oda lesznek írva a versek, amit elemezni kell, főleg, hogy nem olyan lesz, amit órán tanultál. De sok sikert hozzá, én is teljesen kivagyok.
2014. máj. 4. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Hála Istennek, nem kell semmi -

Matekra viszed a négyjegyű függvénytáblázatokat

2014. máj. 5. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Én is most érettségizem. Azt kell mondjam, hogy ez a magyar kivételesen könnyűre sikerült, nem lehetett panasz rá.
2014. máj. 5. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
4-es! Azért ne legyen olyan nagy mellényed.
2014. máj. 5. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Szerintem is nagyon könnyű volt. Az eső fele egy vicc volt, komolyan. A második része sem hiszem hogy túl nagy gondot okozott volna bárkinek...
2014. máj. 5. 19:33

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!