Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Diszkalkuliával mennyi esélyem...

Diszkalkuliával mennyi esélyem van bejutni az ELTE PPK-ra?

Figyelt kérdés
Kitűnő tanuló vagyok és reményeim szerint az érettségim is jól fog sikerülni. Több embert is megkérdeztem már, de senki nem tudott biztos választ adni. Segítsetek kérlek!

2014. máj. 5. 21:42
 1/5 anonim ***** válasza:

Mármint matekból teljesen fel vagy mentve, az érettségid is érvényes lesz nélküle? Vagy a középszintűt azért leteszed?


Matekos tárgyakkal mit szándékozol kezdeni?

2014. máj. 5. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
bejutni minden esélyed megvan, főleg hogy erre még pluszpontokat is kapsz. gondolom van valami speciális felmentésed, és kiválthatod az érettségit vagy valami
2014. máj. 6. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 Joola ***** válasza:
100%
járnak disz-esek pszichóra, ezen ne görcsölj! bármi megoldható.
2014. máj. 8. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Igen, teljesen fel vagyok mentve, érettségit se fogok tenni matekból. Nagyon szépen köszönöm Mindenkinek, aki válaszolt, hihetetlenül boldog vagyok, és nagyon szépen köszönöm nektek a segítséget!:)
2014. máj. 13. 21:31
 5/5 anonim ***** válasza:

Szia!

Nem tudom, aktív vagy-e még itt, de mi a helyzet azóta? Bekerültél/elvégezted a szakot?

2023. márc. 30. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!