Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Egy egyetemen meddig őrzik...

Egy egyetemen meddig őrzik meg az elvégzett tárgyakról a hivatalos dokumentumot, ha már nem a hagyományos, Indexes rendszer van?

Figyelt kérdés

Váltottam már egyetemet, de akkor még kiiratkozás előtt kinyomtattam a Neptunból az elvégzett tárgyak listáját. Most sajnos félbe kell hagynom az egyetemet, arra lennék kíváncsi, hogy ha újrakezdeném és szeretném beszámíttatni a már elvégzett tárgyakat, azt 10 év mùlva is megtehetem, vagy pontosan meddig 'validak'? Indexünk már nincs, kiiratkozáskor megszüntetik a Neptun-azonosítót is.

Köszönöm!



2014. máj. 6. 07:30
 1/5 reptoid ***** válasza:

Hogy eddig őrzik meg pontosan, nem tudom, de biztos vagy abban, hogy a neptun kódod is elvész?

Amúgy meg nyomtasd most ki megint a neptunból az "indexedet", illetve az elvégzett tárgyak tematikáját is. Probléma meg is van oldva.

2014. máj. 6. 07:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Biztos, anno a Debreceni Egyetemről jelentkeztem át egy másikra és a jogviszony megszűnése után már nem élt a Neptun-kódom. Mindenképp kinyomtatom, csak ha esetleg problémáznának később (a KRE-n a TO iszonyat), képben legyek.
2014. máj. 6. 07:48
 3/5 reptoid ***** válasza:
Én is iratkoztam már át, igaz már vagy 5 éve, de a neptun kódom maradt, sőt még a régi egyetem neptunján is be tudok vele lépni.
2014. máj. 6. 08:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

A kérdésedre sajnos nem tudok válaszolni, viszont azzal, hogy kinyomtatod a neptunod semmit nem.fogsz érni. Inkább a tanulmányi osztályon kérj leckekönyv másolatot!

(lényegében ugyan azt fogod megkapni, mintha kinyomtatnád a neptunt, de hivatalos irat lesz)

2014. máj. 6. 08:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 reptoid ***** válasza:

Neptunból való nyomtatás alatt én is ezt értettem ;)

Csak nálunk lován erre menüpont, aztán ők kipostázzák.

2014. máj. 6. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!