Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » NKE-HHKra jelentkeztem és a...

NKE-HHKra jelentkeztem és a felvi.hu-n az énfelvim résznél a dokumentumokban miért nemjó a feltöltésem?

Figyelt kérdés

A dokumentumoknál van az hogy NKE-HHK által kért speciális dokumentumok ide a nyelvvizsga kell (B2) amit fel is töltöttem még februárba, de most valamiért átrakta ezt a dokumentumot a nyelvvizsgát igazoló dokumentum -okhoz. Ezután tegnap feltöltöttem még1x a nyelvvizsgát az NKE-HHK által kért speciális dokumentumok-hoz de most megnézve megint átrakta a nyelvvizsgát igazoló dokumentumhoz a felvi.hu

Tehát már 3 ugyanolyan kép van a nyelvvizsgát igazoló dokumentumnál, az NKE-HHK által kért speciális dokumentumokat pedig még mindig kéri!!!


Ez miért van igy? Vagy esetleg aki ugyan igy az NKE-HHKra jelentkezett és van nyelvvizsgája megtudná nézni hogy neki is van e ilyen probléma?



2014. máj. 7. 14:40
Sajnos még nem érkezett válasz a kérdésre.
Te lehetsz az első, aki segít a kérdezőnek!

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!