Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Másik suliban? (Többi lent)

Másik suliban? (Többi lent)

Figyelt kérdés
Nem lesz szerdán sulim. És gondoltam benézek eggyik volt osztálytársamhoz aki egy másik középiskolába jár. Állítása szerint az infótanár tuti beengedne, mert gyenge az arc és névmemóriája és több diák is elment már abból az osztályból másik suliba. Ha azt mondom, hogy XY vagyok és visszanéztem meglátogatni a régi osztályt. Ha esetleg valami "botrány" lenne ebből akkor kaphatok valamit, vagy csak távoznom kell ilyen esetbe? (Csak elsőórára mennék be.)

2014. máj. 12. 21:08
 1/7 anonim ***** válasza:
75%
Elvisz a részfaszú bagoly
2014. máj. 12. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Hogy némulnál meg! -.-" Értelmes kommenteket ha lehet!!!
2014. máj. 12. 21:20
 3/7 anonim ***** válasza:
értesítik az irit és viszlát
2014. máj. 12. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Az én sulim dilijét vagy a haveromét?
2014. máj. 12. 21:26
 5/7 anonim ***** válasza:
a teid biztos ő talán megússza egy igazgatóival
2014. máj. 12. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Nem tudom, hogy melyik középiskolába jár a volt osztálytársad, de nálunk nem engednek be idegeneket. A portán mindig van valaki és mindig figyel, hogy ki megy be meg ki.
2014. máj. 13. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
zsír, köszi a felvilágosítást!
2014. máj. 13. 20:45

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!