Tudtok erről valamit?

Figyelt kérdés

Egyik ismerősömtől hallottam, hogy küldtek Neki emailt ( OH ) és, hogy - ha jól emlékszek - vinni kell egy bizonyos jelentkezői státuszlapot érettségire... de lehet félre értelmezte. Biztonság kedvéért azért megkérdezem... Már nem először teszek vizsgát, de ilyen még nem volt, úgyhogy én nem hiszem, hogy kellene:P

Levelet Nekem is küldtek, ez van róla:

" Figyelem! A folyamatos online tájékoztatás miatt az idén - a korábbi évek gyakorlatától eltérően - nem kerül a jelentkezők részére kiküldésre a regisztrációs levél és a besorolási döntés. E helyett az eljárás során folyamatosan elérhető és letölthető a www.felvi.hu oldalon található e-felvételi szolgáltatásban a regisztrációs levél adattartalma Jelentkezői státuszlap néven. Továbbá az eljárás végén szintén az e-felvételi szolgáltatásban lesz elérhető és letölthető a besorolási döntés is. Kérjük, folyamatosan figyelje a saját jelentkezői oldalát! "


De ez maajd a felvételire igaz, hogy felvettek-e vagy nem vagy mi van... nem? Nem kell ezt vinni.. jól gondolom? ( Csak szokás szerint személyi meg a lap amit küldtek hova kell menni. )

Lehet nagyon hülye kérdés, de megkérdezem azért, mert hát ja:D



2014. máj. 13. 16:22
 1/2 anonim ***** válasza:
Nekem is jött ilyen e-mailem, mint neked. Szerintem nem kell vinni azt a lapot. Vannak olyaok is, mint például én is, aki nem most érettségizik, ennyi erővel mi hová vinnénk azt a lapot! Szerintem biztos nem kell vinni sehova, főleg nem az érettségire!
2014. máj. 13. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Én is így gondolom. Remélem így is van:D
2014. máj. 13. 17:42

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!