Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Informatika érettségire...

Informatika érettségire bevihetek saját billentyűzetet/egeret?

Figyelt kérdés

2014. máj. 15. 15:03
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Határozottan nem!
2014. máj. 15. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
rendben, köszönöm :)
2014. máj. 15. 15:12
 3/9 anonim ***** válasza:

Minek az neked?

Nem bízol meg az iskolaiban?

2014. máj. 15. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
használhatatlan... persze lehet vele, de háromszor annyi idő vele meg ráadásul tiszta kosz mindent rajta, engem tényleg nagyon zavar :D és ha lett volna rá lehetőség akkor éltem volna vele, billentyűzet még nem is fontos, de egy egeret mindenképpen :D
2014. máj. 15. 20:54
 5/9 anonim ***** válasza:
A szabályzat szerint az iskolának nem is kell biztosítania, szóval vihetsz be, ha a tanár megengedi.
2014. máj. 16. 06:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

#5, ezt honnan veszed? Meg tudod mutatni, hol van ez a szabályzat?


(Én tudom, és azt is, hogy mi van benne, csak kíváncsi vagyok, hogy bármivel alá tudod-e támasztani, amit mondasz, vagy csak a levegőbe beszélsz.)

2014. máj. 16. 06:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
nekem azt mondták az informatikatanárok, hogy a rendszergazdát kell megkérdezni és azt is mondták, hogy igazából senki sem figyeli, nem kell szólni csak ki kell cserélni és ennyi, bár billentyűzetre nem annyira van szükség, de szerencsére jó helyet kaptam és vittem egérpadot, amitől kényelmesen lehetett használi :)
2014. máj. 17. 11:58
 8/9 anonim ***** válasza:
Beviheted, csak kérdés, használhatod-e
2015. máj. 22. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Egérpad - az jó
2015. máj. 22. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!