Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Ha nem megyek el emelt szinten...

Ha nem megyek el emelt szinten szóbelizni, akkor csak az az érettségi lesz érvénytelen?

Figyelt kérdés

Az egyik emelt érettségim írásbelije nagyon rosszul sikerült.. Annyira, hogyha még szóbelin max pontszámot érnék el, úgyse érné el azt a pontot, ami már nekem megvan egy előrehozott közép által.

Ezáltal nekem teljesen felesleges szóbelire rengeteget tanulnom, másra tudnám fordítani az időmet.

Ha nem megyek el erre az emelt szóbelire, az mit von maga után?

Simán érvénytelen lesz az érettségim, és a közép pontszámát számítják továbbtanuláskor? Vagy esetleg még történik valami más?


2014. máj. 16. 15:02
 1/4 anonim válasza:
Elvileg akkor csak érvénytelen, ugyanis van előrehozottad, így nem írnak be semmit az érettségibe.
2014. máj. 16. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Semmi következménye nem lesz. 45%-ot se fogsz elérni? Mert ha azt eléred, akkor plusz 50 pontot kapsz az emeltért.
2014. máj. 16. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Igen, tudom.. Beleszámoltam a plusz 50-t is, de a közepem 94 %-os, és nem éri meg :)
2014. máj. 16. 19:40
 4/4 anonim válasza:
csak nem angol?:D
2014. máj. 20. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!