Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » A Szegedi Tudományegyetemen...

A Szegedi Tudományegyetemen van lehetőség 4. tantárgyfelvételre? Hol tudok hozzá papírt kérni, vagy dékáni kérelmet írni?

Figyelt kérdés
Sajnos anyagi és családi okok miatt 1. 2. évem elég problémás volt, így nehezen tudtam átjárni Szegedre. A legtöbb tárgyat még így sikerült megcsinálnom, viszont egyik tárgynál feljegyezték a hiányzásszámokat és közölte velem a tanár hogy 3-at hiányoztam így megbuktat. SZTE-n tanulok mérnökinformatikát. És szeretném negyedszer felvenni a tárgyat, mivel a problémák megoldódtak mind anyagi, és család téren is.

2014. máj. 20. 20:31
 1/7 anonim válasza:
Hasonló cipőben vagyok. Nekem azt mondták, hogy a 3. már méltányosságinak számít.
2014. máj. 21. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Megkérdeztem HSZI-n, be kell mennem TO-ra. Hétfőn bemegyek, utána tudok többet mondani, hogy mit mondtak.
2014. máj. 22. 13:06
 3/7 anonim válasza:
Le tudnád írni, hogy mi történt?
2015. jan. 29. 00:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Hát hogy ilyenre nincsen lehetőség, csak dékáni méltányosság engedélyével lehet.
2015. jan. 29. 01:20
 5/7 anonim válasza:
És beadtad a dékánit? Ha igen, elfogadták?
2015. jan. 29. 01:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
nem nem adtam be, mert ahhoz ilyen különleges orvosi papír kell vagy olyan indok amiről papírod is van.
2015. jan. 30. 21:51
 7/7 anonim válasza:
Értem, köszi a választ.
2015. febr. 5. 08:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!