Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Ki mit gondol az egri Szent...

Ki mit gondol az egri Szent Lőrinc Vendéglátó és Szakközépiskoláról?

Figyelt kérdés
Kíváncsi lennék személyes tapasztalatokra is :) Azért kérdezem, mert ahova menni akartam, arról kiderült, hogy nem ad elég képzettséget ahhoz, hogy el tudjak helyezkedni vele. Szeretném elkerülni az ilyen eseteket, de már kétségbe vagyok esve, hiszen most már jelentkezni kellene,hogy ne maradjak le..!
2014. máj. 20. 21:51
 1/5 anonim ***** válasza:

-Képzettséget ad.

-Tajparasztok az emberek 70%-ba

-tanulni nem nagyon kell

-Gyülöltem oda járni, 2 év után el is jöttem mert kinéztek maguk közül az emberek mert nem 2-3as tanuló voltam hanem 5s


Egyébként a szakmai dolgokat jól tanitják.

2014. máj. 21. 08:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Teljesen igaz amit az 1. leírt. Plusz az odajárók jó része cigány.
2014. máj. 21. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat! Tehát akkor a szakmai része az jó? Rendes, versenyképes képzettséget ad, amivel el lehet helyezkedni, ugye?
2014. máj. 22. 19:12
 4/5 anonim ***** válasza:
hát azt h el lehet e vele helyezkedni nemtudom. Nem végeztem el, de akik igen azokat ha jól tudom dolgoznak.
2014. máj. 22. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen!
2014. máj. 23. 11:08

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!