Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Mindent újra kell csinálni?

Mindent újra kell csinálni?

Figyelt kérdés
Az NKE-RTK-ra (Rendőrtiszti) jelentkeztem és ott a pszichológián, a személyiség teszten elbuktam. Minden más kiválló lett ( az IQ teszt, a reflexvizsgálat és az önjellemzés). Ez esetben ha fellebbeztem akkor Pesten csak a személyiségtesztet töltetik ki velem újra, vagy az egész pszichológiai ceremóniát végigjátszatják velem?

2014. máj. 22. 09:31
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Gondolod addigra megváltozik a személyiséged és a pszichéd?
2014. máj. 22. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
67%
ha más értékeli, teljesen más eredményt kaphat
2014. máj. 22. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
50%
Még jó, hogy nyelvtan alkalmassági nincs a rendőrtisztin.. :D Mi az, hogy kiválló?:D
2014. máj. 22. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Szerintem mindent meg kell csinálnod újra, hisz hiába az egyiken buktál el, ezzel az egész felvételi rész sikertelennek lett minősítve, nem?

Amúgy ha nem gond, elmeséled milyen volt részletesebben? Nagyon keveset lehet erről részletesen hallani.

2014. máj. 22. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Máshova nem jelentkeztél, csak ide?
2014. máj. 22. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
HHK-n ha egy dologból megbuksz pszihón mindent újra kell csinálni. Gondolom RTK-n is igyvan.
2014. máj. 22. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Ha ezt a pszichológus mondta, hogy a többi mind sikerült csak ez nem, akkor ott csak a személyiségtesztet kell megismételni. Az értékelést számítógép végzi, tehát az nem fog változni, max a pszichológus hozzáállása, engedékenysége.
2014. máj. 23. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:
Csak a személyiségtesztet kell.
2014. máj. 28. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!