Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Milyen közmunkát ajánlotok?

Milyen közmunkát ajánlotok?

Figyelt kérdés

Ugye van a suliban ez a kötelező 50 óra,de nincs ötletem hogy hol dolgozzak. Ti miket dolgoztatok? Milyen volt? Mit tanácsolnátok? (nem kell belinkelni a közmunkás weboldalt,megnéztem már,de nem sokra mentem vele)


Kérlek segítsetek! 15\l



2014. máj. 24. 18:23
 1/2 anonim válasza:
100%

Ez egyénfüggő. Én pl a helyi könvtárba mentem (szeretek olvasni) segíteni a könyvtárosnak könyveket pakolni meg leltározni. De lehet hogy nyárra átváltom az ovire mert ott sok a gyerek. De mielőtt mennél, egyeztess azzal ahellyel ahova szeretnél menni és papírt is kell kérni a sulidtól, hogy szerződést köthessenek, hogy te ott "dolgozz".

16/L

2014. máj. 24. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:
ez jó nagy kanyu hogy kötelező én nem mentem el közmunkára és semmi nem lett ez olyan dolog mint amikor megbüntet az ellenőr azt nem fizeted ki akkor se lesz semmi ..
2014. máj. 28. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!