Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » 9. évfolyamosoknak nyárra év...

9. évfolyamosoknak nyárra év végi összefoglaló könyv, érettségire elôkészülni? Valaki tud ilyet?

Figyelt kérdés
2014. máj. 29. 08:11
 1/4 anonim ***** válasza:

Matematikából a régi Nemzeti Tankönyvkiadó által kiadott Előd, Gábos, Láng és Solti által lektorált Füleki szerkesztette Matematikai feladatgyűjteményt,

illetve a háromkötetes

Matematika – Gyakorló és érettségire felkészítő feladatgyűjteményt ajánlom; ez is Nemzeti Tankönyvkiadó, és az első két kötetét Gerőcs, Orosz, Paróczay és Szászné szerezte, a harmadikat Czapáry és neje, Csete, Hegyi, Iványiné, Morvai és Reiman.

Érettségin feladatok lesznek, az segít a legtöbbet, ha minél többet megoldasz.


Sajnos a többi tárgyból nincs ötletem hirtelen… (Pedig fura mód azokból (legalábbis még ötből) is leérettségiztem, és jobban izgultam rajtuk, mint a matekon…)

2014. máj. 29. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Illetve még az angolra van egy ötletem:

Dohár Péter: Kis angol nyelvtan, Dover kiadó, ISBN: 978-963-87447-1-5

Nem hiszem, hogy elég, viszont nagyon sokat segít a nyelvtan megértésében.

2014. máj. 29. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Mi a fenének akarsz te 9. utáni nyáron érettségire készülni? A nyár arra való, hogy kikapcsolódj, pihenj, mozogj. Frissen és feltöltődve kezdd az új tanévet.
2014. máj. 29. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Érettségire kilencedikben?! Ne viccelj, a világon semmi értelme annyira korán elkezdeni készülni rá, mindent elfelejtesz három év alatt.
2014. máj. 29. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!