Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Töri emeltesek! Hogy álltok a...

Töri emeltesek! Hogy álltok a szóbeli felkészüléssel?

Figyelt kérdés

2014. máj. 30. 18:09
1 2 3
 1/24 anonim ***** válasza:
A témakörök felét tudom már kb. És te?
2014. máj. 30. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 A kérdező kommentje:
mindenből tudok valamennyit :) van kedvenc, vagy amit egyáltalán nem akartok?
2014. máj. 30. 18:12
 3/24 anonim ***** válasza:

Ensz, EU, Magyar politika és ugy általában a politikát nem akarom..

Egyébként 20 témakörnél tartok.

2014. máj. 30. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/24 anonim ***** válasza:

Én mindegyiket megtanultam már sok ismerős volt mert év közben is tanulgattam magát az anyagokat, Szerda óta reggeltől estig tanultam kb máig.. holnap is ismételgetem .. aztán majd meglátjuk mi lesz..félek tőle eléggé.

Kedvenc a kiegyezés,holokauszt.. a politika , népesedéses dolgok nekem sem tetszenek, nehezebben fogom fel őket..

Egyébként nektek mekkora terjedelmű egy témakörön belüli tételrész?

2014. máj. 31. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/24 anonim ***** válasza:

attól függ... Van ami 1 oldal, van ami 3.. az egy oldalasak általában úgy hogy csak kulcsszavakat raktam bele és azokból eltudok mondani 1 mondatot.

De van olyan témaköröm ami 3 oldal összesen és szerintem elég is... De lehet nem... Majd kiderül. :)

2014. máj. 31. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/24 anonim ***** válasza:
Nekem is kb változó.. valami 3 oldal..de van ami egy oldal..már nem bírok tanulni,remélem elég lesz:)
2014. máj. 31. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/24 anonim ***** válasza:

Én szedtem le netről tételeket és mellé elolvasom, ami a könyvből kell. Nem haladok fényesen, 23.-nál tartok, de szerencsére még van időm és általában az időm vége fele szoktam nagyon belehúzni:D

Csak kíváncsiságból kérdezem, hogy a Műszaki Kiadós könyv, amiben a tételek benne vannak kidolgozva A/5-ös vagy A/4-es méretű?

2014. jún. 1. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/24 anonim ***** válasza:
kisebb könyv mint egy A4-es lap mérete, viszont apró betüvel van összesüritve az anyag, szóval elég tartalmas.
2014. jún. 1. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/24 anonim válasza:
Én kb 20 témakört tudok.. Ti hanyadikan mentek?
2014. jún. 1. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/24 anonim válasza:
15 tételt tanultam már meg, jövő csüt. megyek... addig még éjjel-nappal tolom... mondjuk most h megtudtam az írásbelit sokkal motiváltabb lettem, mindenképp javítani akarok... szerintem a haláltètel az a mai magyar demokrácia... én II.Józsefet szeretném húzni!! (yn) :)
2014. jún. 3. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!