Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Ha szeretnék a jövőben a...

Névnélküli kérdése:

Ha szeretnék a jövőben a magyar politikai életben résztvenni akkor milyen felsőoktatási intézmény lenne nekem való?

Figyelt kérdés
Nagyon érdekel a politika és minden ami azzal jár. Eddig gazdasági pályán gondolkoztam, mivel nem tudtam jobbat elképzelni. Gondolom azza nincs sok esélyem a politikába résztvenni. Vagy esetleg gazdaságpolitikus hogy lehetnék?

2014. máj. 31. 22:13
 1/3 meszike91 ***** válasza:

A politikához csak egy jó nagy máj kell.

Viccet félretéve, ha van valami fogalmad a gazdaságról, akkor az már elég.

2014. máj. 31. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
Vagy közgáz vagy jog. És utána érdemes lenne szociológiával vagy politológiával is foglalkoznod egy kicsit, de elsősorban gazdasági meg jogi szempontból kéne képben lenned. Persze kérdés, hogy a politikán belül mi akarsz csinálni, de alapnak az egyik biztos jó :)
2014. jún. 1. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Köszönöm a korrekt és hasznos válaszokat:) Még a májas is igaz..:)
2014. jún. 1. 16:58

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!