Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Diploma után ki mikor kezdett...

Diploma után ki mikor kezdett el munkát keresni?

Figyelt kérdés
Államvizsga után vagy diplomaosztó után?

2014. jún. 2. 17:48
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Miért kéne várni a diplomaosztóig? Az csak elvesztegetett idő...
2014. jún. 2. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Én idén márciusban, jövő héten záróvizsgázom, eddig nem sok sikerrel.
2014. jún. 2. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim válasza:
77%
Én jövő hét hétfőn fogok záróvizsgázni, de már van egy állásom. Már februárban elkezdtem keresni, állásinterjúra menni. (Jobban mondva szeptembertől lesz állásom, mert akkor van iskolakezdés :D )
2014. jún. 11. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
0%
én kerestem de nem találtam, ezzel le is zártam a témát, jelentkeztem mesterképzésre, aztán amikor azzal végeztem, kezdtem egy új alapképzést, jelenleg a 4-ik alapképzést nyomom, első három alapra volt mester is, holtig tanulok. Pénz van, munkahely amugy sincs, legalábbis olyan amilyen nekem tetszene, haverokkal az egyetememn jól elvagyok, elbulizunk, elhülyülünk.
2015. jún. 23. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!