Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » íidén érettségiztem.63%...

íidén érettségiztem.63% magyar,56% emelt történelem,80% angol érettségit a szóbelivel mennyire lehet felhúzni?

Figyelt kérdés
A másik, hogy hogy is zajlik pontosan a szóebli érettségi? egy nap alatt tudom le az összeset? Mert bizottságokra vagyunk osztva, én a 2. bizottságban vagyok és ki volt írva egy táblázatba, az én nevem mellé, hogy 1. Magyar, 2.Tesi,3. angol. június 17 - 19-ig vagyunk kiírva szóbelire. Akkor egy nap alatt tudom le, vagy mind a 3. nap külön külön megyek? Szerintem az első lehetőség. És mivel a 2. bizottságban vagyok, ezért június 18.-án?

2014. jún. 3. 11:27
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Egy nap alatt, bent ül az összes tanár a teremben. Kihúzod mondjuk a magyar tételt, elmondod, utána kihúzod az angolt, elmondod, és így tovább. Nekünk azt mondták, az első nap reggelén menjünk be mind, mert akkor fogják elmondani hogy kinek melyik napon kell mennie.
2014. jún. 3. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

150 pont összesen mindig

Tehát pl: töri 90pont irásbeli akkor 60 pont a szóbeli. szóval 60 pontal tudod feljebb húzni.

Angol 120 pont +30al tudod húzni (vagy rontani)

magyarbol 100 az irásbeli ha jóltudom úgyhogy 50 pont a szóbeli.


Igy számold ki hogy mennyit tudsz javitani. Te tudod a pontjaid.

pl: töri: IRÁSBELIPONTOK+60pont/150x100= a végleges százalékod.

2014. jún. 3. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
45%
És matekból talán megbuktál? Vagy miért nem megy két számmal való művelet?
2014. jún. 3. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
1. Matekból nincs szóbeli érettségi, de 60% lett és nem buktam meg.
2014. jún. 3. 14:43
 5/5 anonim ***** válasza:
Azért 4-es matekkal illene tudni százalékot számolni...
2014. jún. 3. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!