Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Mikor és hol derül ki az...

Mikor és hol derül ki az érettségi végleges eredménye (2014)? Részletek lent!

Figyelt kérdés

2009-ben érettségiztem, most az éven viszont megismételtem a történelem érettségit emelt szinten. Központilag jelentkeztem, és a miskolci Avasi Gimibe irányítottak. A szóbeli most lesz pénteken (június 6-án). Arra lennék kíváncsi, hogy a szóbeli után megtudhatom esetleg az eredményt? A tanúsítványt mikor kapom meg? Újra fel kell utaznom majd Miskolcra?

Még lenne egy olyan kérdésem, hogy ha ma nem tudtam felutazni Miskolcra, hogy megnézzem az írásbeli eredményét, akkor erre van még lehetőségem vagy már nincs?



2014. jún. 3. 17:53
 1/4 anonim ***** válasza:

Gratulálok, tiéd a 100. ugyanilyen kérdés! :-)

Az eredményt csak az eredményhirdetésen tudod meg, ott kapod a tanúsítványt is, ha nem mész el, kiküldik postán. Megtekinteni csak a megtekintés helyén és napján lehet, máskor és máshol nem.

2014. jún. 3. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Ok, de az eredményhirdetés a szóbeli után vagy vagy mikor? Mert erről nem kaptam semmiféle tájékoztatást. Azért is tettem fel a kérdést, mert sehol sem olvastam normális, egyértelmű választ!
2014. jún. 3. 18:10
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Az emelt szintű szóbeli után nincs eredményhirdetés, annak a dátumnak benne kell lennie a behívódban. Ha nincs, akkor a kormányhivatalnál érdeklődj. Minden emelt szintű vizsgázó be van osztva egy középszintű bizottsághoz is, ezért eredményhirdetés csak a középszintűk után lehet.
2014. jún. 3. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a választ!
2014. jún. 3. 18:24

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!