Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Középszintű magyar írásbeli...

Középszintű magyar írásbeli érettségi egészében vagy külön külön kell meglennie a 12%-nak?

Figyelt kérdés

Szóval ma megkaptam a magyar érettségi eredményeit, és a szövegértés része 40ből 35 lett, a szövegalkotás 60ból 6.

Azaz összesen 41%, de a szövegalkotásnál csak 10%.

Ez most bukás?



2014. jún. 3. 22:37
 1/5 anonim válasza:
Az egész írásbeli érettséginek kell 12%-nak lennie, nem buktál meg.
2014. jún. 3. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Szövegalkotásnál hatvanból hat pont?

Azt meg hogy csináltad? Melyikről írtál?

2014. jún. 4. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
De a kettő együtt számít, vagyis nem hinném, hogy bukás lenne (meg ha a tanár sem mondta)
2014. jún. 4. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Miért adtak a szövegalkotásra olyan kevés pontot?

Nem jó témát választottál?

2014. jún. 4. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

A 2 vers összehasonlítását választottam.

Nem nagyon feküdtek a témák. A novellát vártam nagyon, de az első olvasatra nem mondott nekem olyan sokat, hogy arról mélyebben eltudtam volna filozofálni.

A versről pedig írtam 2,5 oldalt, de nem jutott több eszembe, aminek mondani valója is van. A végén már éreztem, hogy nem ez volt életem műve.

Nem mintha megszakadtam volna a sok gondolkodásban.Tudtam, hogy ez elég lesz arra amire kell, vagyis az ármenő jegyre. Bár kicsit többre számítottam, tudva, hogy próbán majdnem meglett az 5-ös.. az bezzeg feküdt :D

20 pont körül kaptam, de arra még jöttek a levonások.

Ez van, nekem magyarból ez bőven elég. :)

És köszönöm a válaszokat, egy kis időre megfagytam mikor láttam az a 10%-ot.

2014. jún. 5. 20:36

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!