Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Hány százalékra tudom ezt...

Hány százalékra tudom ezt felhúzni maximum szóbelivel?

Figyelt kérdés
55% os lett a biológia érettségim ( középszint) és most számolgatom a pontjaim, és az volna a kérdésem, hogy hány százalékra tudnám ezt maximum felhúzni ? Nem tudom hogy vannak a pontok arányai az írásbelik és a szóbelik közt, csak azt tudom hogy minél magasabb a százalék, annál kevesebbet húz a szóbeli, ugyanez fordítva. Tudtok nekem segíteni?

2014. jún. 6. 14:51
 1/2 anonim ***** válasza:
75%

[link]

ha igaz amit itt írnak akkor 55-höz még szerezhetsz 50 pontot szóbelivel,ami 105 pont=70%

2014. jún. 6. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 reptoid ***** válasza:
75%

A biosz írásbelin 80 pontot lehet szerezni. Ezt felszorozzák 1,25-tel, hogy vizsgapontokat kapj. Ha 55%-os lett az írásbelid akkor az 55 vizsgapont.

Szóbelire max 50 pontot lehet kapni, így összesen szerezhetsz 105 pontot. Összesen 150 pont van.

105/150-et gondolom ki tudod számolni. Ennyi %-os lesz legjobb esetben.

2014. jún. 6. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!