Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Mondanátok kollégiumot Budapes...

Mondanátok kollégiumot Budapesten?

Figyelt kérdés
okj ra megyek és kolit keresek, van olyan ahol nem nagy a szigor,lehet főzni
2014. jún. 6. 20:21
 1/6 anonim válasza:
lehető leginkább kapcsolódó témába sikerült posztolni a kérdésedet
2014. jún. 7. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim válasza:
Táncsics Mihály kollégium (11. ker.) jó, meg ingyen van, jó néhány nevelő tanár szenya, de azokat túl lehet élni. De alapjáraton jól felszerelt meg stb. A környék is jó, én is ott lakom
2014. jún. 8. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim válasza:

előző vagyok

ja és lehet főzni is, külön elkéred a kulcsot a konyhához és tied a pálya

2014. jún. 8. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
köszi
2014. jún. 9. 20:13
 5/6 anonim válasza:

Deák Ferenc Középiskolai Kollégium!

Ott voltam két évig... nagyon jófejek a nevelők és fiatalok, pl mikor én voltam 18 éves, akkor 23 éves nevelőm volt. Szigor van mindenhol, de OKJ-sekkel nem annyira. Félévente kétszer adnak éjszakai kimenőt, amikor reggel 6-ig kint lehetsz, más esetben este tízig be kell érni, 11-kor van takarodó. Koedukált koli, napközben átjárhatunk egymáshoz, csak este tízre kellett visszaérni.

Amúgy minden állami kollégium ingyenes huszonvalahány éves korig és első szakmáig, csak a kaját kell fizetni. Ha nem tudsz visszaérni kajálni, vagy hajnalban kell menned, akkor hideg kajacsomagot kapsz, ha jelzed, így nem veszik el a kajád, nem éhezel és nincs felesleges pénzszórás

2014. jún. 10. 01:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
Táncsicsban heti 2x kérhetsz éjszakait, onnantól éjféleset, vagy 11 órásat
2014. jún. 11. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!