Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Milyen gyakornoki munkát...

Milyen gyakornoki munkát pályázhatnék meg? (Villamosmérnök hallgató)

Figyelt kérdés
Most vagyok a 2. éve végén a kandón energetik szakirányon, villamos fogyasztók modulon. Szeretnék menni valamikor szakmai gyakorlatra, de fogalmam sincs, hogy milyen munkákat tudnék megcsinálni/bíznának rám. Hogy tudok keresni állásbörzéken kívül? Sajnos nem tudom, hogy milyen lehetőségeim vannak.

2014. jún. 8. 22:47
 1/3 anonim ***** válasza:
Kb beírod googleba hogy villamosmérnök gyakornok és meg van oldva a problémád. Kapásból tudok fejből 3-4 pesti multit akiknél csomó mérnök gyakornok dolgozik. Illetve simán elmehetsz BME állásbörzére is, otthagysz 1-2 helyen egy önéletrajzot, kitöltesz pár papírt. Mérnökként sok a lehetőség..
2014. jún. 10. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Konkrét dolgokra gondoltam, hogy milyen feladatokat kaphatnék. Energetikában szeretnék elhelyezkedni.
2014. jún. 11. 15:27
 3/3 anonim ***** válasza:
Eleinte teljesen mindegy lesz hogy te milyen szektorban akarsz elhelyezkedni, ha pont abban sikerül amit szeretnél és még normális mérnök alá is kerülsz, érdekes feladatokkal akkor összeteheted a két kezed. Multinál azonban gyakran elfordul hogy kis sz@r munkákra vesznek fel. Kapsz érte pénzt, nem kell benne megszakadni, rugalmas a munkaidő, viszont nem érzed tőle magad mérnöknek, a szakmai fejlődést meg még kevésbé. De legalább már suli alatt meglátod hogy működik egy nagy cég, illetve szakmai tapasztalattal könnyebb lesz később komoly munkát találni.
2014. jún. 17. 08:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!