Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Te rajtad változtatott a...

Te rajtad változtatott a középiskola?

Figyelt kérdés
És ha igen mit?
2014. jún. 9. 17:01
 1/6 anonim ***** válasza:
Rajtam nem, de általában az embernek kinyílik a világ, bátrabb leszel a barátaid hatására.
2014. jún. 9. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Nem, rajtam az általános suli választott, ott lettem lelki nyomorék, ami kihat egyetemista éveimre is. :D


Középsuliba az okos ember úgy megy, hogy tudatában van annak, hogy tiszta lappal indul, mert az emberek nem ismerik az előéletét, és nem tudják, hogy szétszekálták általánosban. Én nyitottan mentem, barátságos voltam és kedves, a rosszindulatú embereket és a kibeszélő show-kat kikerültem, és így normális tagja lettem az osztálynak, igaz, kicsit lázongó fajta, de a végére a többség szeretett. Lényegében ha jó jellem vagy, nem kell, hogy változz, mert egy kis szerencsével nem lesz ugyanolyan faxfej osztályod, mint általánosban. Aki viszont ,,szekátorként" megy, nem ritkán pofára esik.


Ha a kérdésed abból ered, hogy Te most leszel kilencedikes, azt tanácsolom, hogy mindig vállald fel magad, és ne félj különálló véleményt megfogalmazni és kimondani. Az ember így lesz egyéniség, akire az ember nem tucatként gondol, hanem úgy, hogy ,,na igen, ez ő!"

2014. jún. 9. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

választott = változtatott


Bocsika. Fogalomzavarom lenni, hö.

2014. jún. 9. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Ja jobban utálom az embereket mint addig, komolyabb lettem, rájöttem hogy a tanulás nem cinkes és muszáj, ééééés végül jobb emberismerő lettem. Na de sajna ezáltal kevesebb is a "barátom" :D
2014. jún. 9. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Hu köszi a sok választ!:D egyébként 9.es vagyok,vagyis most végeztem el:D a kérdést szimpla kiváncsiságból tettem fel,én belülröl és kivülröl is sokat változtam de nagyon:D inkább pozitiv irányba mert jó az osztályom,kivéve egy f--kalapot de az legyen az ő gondja
2014. jún. 11. 17:12
 6/6 anonim ***** válasza:
hova jársz középsuliba? :)
2014. jún. 14. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!