Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Történelem emelt szintű...

Történelem emelt szintű szóbelire mit kellene vinnem holnap?

Figyelt kérdés
Nyilván egy atlasz, tollak, a tájékoztató és egy kis enni-innivaló. Ezeken kívűl még kellene valamit magammal vinnem?

#történelem #érettségi. igonnadie
2014. jún. 9. 20:25
 1/4 anonim ***** válasza:
A legfontosabb a személyi igazolvány vagy útlevél, anélkül nem vizsgázhatsz. Atlasz nem kell, azt ők adják. Enni inkább otthon egyél, pontos időre mész, azt a pár órát, főleg a felkészülés 30-60 percét kibírod evés nélkül, ez nem írásbeli, hogy ott majszolgass. 2 toll, zsebkendő.
2014. jún. 9. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Érvényes, fényképes igazolványt vigyél mindenképp ezeken kívül!

Am atlaszt nem adnak? Én most már meg vagyok zavarodva. Mert gondolkodom, hogy vigyem-e, de ha meg adnak, akkor mit csinálok vele. :D Na mindegy, elviszem, aztán majd ott eldöntöm:D Sok sikert! :)

2014. jún. 9. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
én is úgy tudom, hogy adnak, de attól még lehet, hogy elviszem. A saját mégis csak saját :D
2014. jún. 10. 06:19
 4/4 anonim ***** válasza:
adnak atlaszt..én is vittem az enyémet, de nem engedték bevinni. Ha meg viszed és nem engedik, akkor kint hagyod, nem hinném, hogy elfogják lopni, nekem ma kint volt az egész táskám :)
2014. jún. 10. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!