Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Mennyire nehéz elérni a...

Mennyire nehéz elérni a minimális 12%-ot szóbelin?

Figyelt kérdés

Hétfőn szóbelizek mindenből. Az írásbelijeim nem sekerültek rosszul, egyedül a töri nincs meg, 2 pont kell, de az a minimum sikeres szóbelivel már megvan. Tegnap kezdem el rettegni, szinte még semmit nem tanultam csak az angolt, abból jó lenne a négyes. Magyarból is egy erős szóbelivel még négyesem is lehetne, de szerintem csak mákom volt írásbelin, örülök ha meglesz a hármas. Most kijött rajtam a 4 év abszolút lesz*rom-nemtanulásának pánika.


Kérdés, meg lehet e úgy csinálni mindenből a minimumot, hogy egyszer, max a nehezebb tételeket kétszer elolvasom figyelmesen? Mennyire segítenek a források, illetve mennyit kérnek ahhoz, hogy átengedjenek?


2014. jún. 11. 10:53
 1/5 anonim ***** válasza:

Nyugodj meg, próbálj meg még minél többet megjegyezni a tételekből.

Törin lehet atlaszt használni meg van forrás ha jól tudod értelmezni a kettőt akkor könnyű dolgod lesz még kevés tanulással is(persze ezt ne vedd készpénznek)

Magyart meg meg kell tanulni!


A saját tanárjaid meg hacsak nem embergyűlölők akkor annyiban "támogatni" fognak, hogy ne bukj meg...

2014. jún. 11. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Ha ez a kérdés megfordul a fejedben, akkor nehéz.
2014. jún. 11. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Normál esetben hatalmas segítséget jelentenek a források, legalábbis töriből. Emellett ott van melletted az atlasz is. Az atlasszal nem lehet probléma a térben és időben való elhelyezés a források használatára pedig külön pontot kapsz. A kettő már bőven 12%, akkor is, ha nulla tudással mész oda. Persze, ha nem tudsz jól szöveget értelmezni(és a magyar eredmény alapján kétlem, hogy erősséged lenne a dolog), akkor ez a menthetetlen kategória.
2014. jún. 11. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

Úgy gondoltam, hogy kb. mennyi mindent kell tudni pl. egy költőhöz? Elég ha nagyjából tudom mikor alkotott, milyen stílusirányzatban, arról mondok pár szót, műveinek típusait, esetleg egy főbb művéről pár gondolatot, satöbbi..

Ennyi elég lehet??

2014. jún. 11. 22:17
 5/5 A kérdező kommentje:

Amúgy utolsó, te azt állítod, hogy az osztály egyik legjobb szövegértésével,(ami idén kiemelkedően nehéz volt), hármas-négyes közti összmagyarral (a helyesírásomra jelentős levonást kaptam) nem lehet erősségem a szövegértés?


Akkor mégis kinek az? 100 emberből max. 3-4 tudja ezeket megoldani fullosan, tehát ne ehhez viszonyítsunk már :))

2014. jún. 11. 22:21

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!