Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » NAGYON FONTOS Segitenetek...

NAGYON FONTOS Segitenetek megfogalmazni az igazgatómnak egy levelet? ( tobbi lent )

Figyelt kérdés
Arról lenne szó, hogy Cukrásznak tanulok, 10.es vagyok a Gundelben , 3 éves a sulim, még van 1 éven hátra, és az utolsó két évben, (10. és 11.) munkahelyen kell dolgoznunk, tanuló szerződés által. (1 hét suli, 1 hét meló) ahol most dolgozom, rettenetes helyzet van, minden nap úgy megyek be hogy a pulzusom 110-től bőven fentebb van, ideges vagyok, alig tanulok ott valamit, és félek hogy rámegy az egészsègemre ez a sok ideg. Munkahelyet szeretnék váltani. Ma beszéltem az ofőmmel, és azt mondta, hogy írjak egy levelet az igazgatónak, hogy el akarok onnan menni, és hogy miért. Ebben kérném a segítségeteket. Előre is nagyon megköszönöm!
2014. jún. 11. 16:25
 1/4 anonim ***** válasza:

Tisztelt Igazgató úr/asszony! (ha tudod a nevét, akkor nevén lehet nevezni).


Ezúton szeretném kérvényezni, hogy a gyakorlati helyemről tegyenek át egy másik munkahelyre, ugyanis (itt töredelmesen kifejted a gondodat)... .


Segítségét előre is köszönöm!


Üdvözlettel:


(saját neved)


Szeretnél még bele valami mást is?

2014. jún. 11. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Kérvény



A kérvény címzettje

(név)

(beosztás)

(iskola)


A kérvény tárgya: gyakorlati hely változtatása



Megszólítás (Tisztelt …….!)



Alulírott ……………(itt megadandó a kérvényt benyújtó neve, szakja, évfolyama, tagozata) azzal a kéréssel fordulok ………………..-hoz, hogy ………………………….(cég neve) által biztosított jelenlegi gyakorlati helyemet szeretném megváltoztatni.



Az indokaim a következőek: a jelenlegi gyakorlati hely nem biztosítja számomra a megfelelő munkahelyi körülményeket, melyek a hatékony gyakorlati oktatás feltételeinek minősülnek.


Kérem, a fenti indokom alapján engedélyezze a ………….-nél (cég neve) való gyakorlati oktatásom megkezdését …………………-tól (időpont)


Tisztelettel,



(dátum)

2014. jún. 11. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
elző vagyok az első bekezdésben a mondat közepén az R30 nem tudom hogy került oda, biztos csak véletlenül megnyomtam egy billentyűt.
2014. jún. 11. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Nagyon szepen koszonom!
2014. jún. 11. 17:45

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!