Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Felvételi jelentkezéssel...

Felvételi jelentkezéssel kapcsolatos kérdés? (finanszírozási pár-több lent)

Figyelt kérdés

A felvi e-felvételi oldalán találtam egy olyan lehetőséget, hogy az elsőnek megjelölt költségtérítéses szak mellé felvehetem az ANA verziót is. Én rá is mentem erre (nem tudom lesz-e elég pontom, de van rá esélyem).

Most az írja, hogy kérelem elbírálás alatt. Van rá esély, hogy elfogadják? Negatív következménye ugye nem lehet?

Azért is lepődtem meg az egészen, mert pl eduline-on azt olvastam, hogy nincs ilyen lehetőség.



2014. jún. 11. 23:32
 1/3 anonim ***** válasza:
tudtommal negativ következmény nem lehet. Valoszinü elfogják birálni.
2014. jún. 12. 00:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Elvileg ha ugyanazon intézmény ugyanazon szakára jelentkezel önköltségesre és államilag finanszírozásúra is, akkor azt elfogadják és egy jelentkezésnek számít, tehát nem kell kétszer jel. díjat kifizetned érte. Csak az a kérdés, hogy még nem késted-e le a jelentkezést.
2014. jún. 12. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat! A jelentkezést már lekéstem természetesen rég, de akkor miért volt ott a gomb? Bejelentkeztem most, még mindig azt írja, hogy elbírálás alatt. Ha nem fogadják el, az sem tragédia, mert alapból nem terveztem az államival, csak gondoltam, ha most mégis van lehetőség, megpróbálok élni vele, mert jobban alakulnak a pontjaim, mint amire számítottam a jelentkezéskor.
2014. jún. 12. 10:50

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!