Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » 6 tárgyból szóbelizek, mennyi...

6 tárgyból szóbelizek, mennyi idő alatt lehet ezt letudni?

Figyelt kérdés

Irodalom+ nyelvtan (magyar)

töri

angol

francia

elméleti gazdaságtan

biológia



2014. jún. 12. 11:05
 1/5 anonim ***** válasza:

Nagyon sok, gyakorlatilag egész nap bent leszel, úgy készülj. A két nyelvnél nincs készülési idő, a többinél alapból 30 perc, de a gyakorlatban ez simán egy óra szokott lenni, mert úgy tud kijönni. Sőt, másfél is előfordulhat. Felelés után tudsz kimenni pár percre pihenni, mielőtt a következőt kihúznád, utána már nem!

De beoszthatnak két napra is, bár ezt ritkán szokták csinálni. Nincs előírva, hogy egy ember minden szóbelije egy nap legyen, de így szokás.

2014. jún. 12. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Minden tárgy 30 15 perc kivéve a nyelvek. (ott csak 15 perc)


Viszont azt kalkuláld bele, hogy ilyen kör alapján mentek. Tehát az a 30 p. nem annyi lesz hanem kicsit több. A 15 p meg lehet kicsit több.


Tehát bementek pl.: 6 an. lefelel 1 angolból húzza a törit közbe mondja a 2. a nyelvet húzz 3. felel stb. egészen addig végig nem megy.

2014. jún. 12. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Nem, a 15 perc kicsit sem lehet több.
2014. jún. 12. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
3. válaszoló: Sok helyen előfordul, hogy a vizsgabiztos rá se néz az órájára. nálunk előfordult, hogy az előírt 15 perc helyett 45 percig nyűglettek egy diákot.
2014. jún. 12. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Tisztességes helyen ez nem fordulhat elő, ha meg igen, akkor meg kell fellebbezni az eredményt. 45 perc azért csak feltűnik valakinek. Amerre én jártam eddig, mindenhol betartották, pedig sok érettségit láttam már.

(Vizsgabiztos nincs az érettségin.)

2014. jún. 12. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!