Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Másik időponton akartam...

Másik időponton akartam vizsgázni de elfelejtettem lejelentkezni az előzőről. Ilyenkor mi van?

Figyelt kérdés
Elbuktam egy vizsgalehetőséget a 3-ból és mehetek javítani?
2014. jún. 12. 15:02
 1/4 anonim ***** válasza:
iiiiiigyvan.
2014. jún. 12. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 Arneal ***** válasza:

Ha nem mész be, akkor esélyes, hogy nem számít vizsgaalkalomnak vagy pénzbírságot írnak ki.


Amúgy ha írsz a tanárnak, akkor lehet, hogy meg tudod vele beszélni még, hogy vegyen le/nézzen el fölötte.


De komolyan nem értem, hogy ezt miért ITT teszi fel, aki felteszi és miért gondolják az emberek, hogy ez egyetemeken egységes. Legalább azt leírtad volna melyik egyetemen melyik kara...

2014. jún. 12. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Semmi a Neptun vagy ETR rendszerbe a vizsga értékeléséhez kapsz egy NMJ (Nem Jelent Meg jelzést egy apró kis pipa)jelzést. Következő vizsgára csak akkor jelentkezhetsz fel, ha kifizetted az NMJ büntetést. pl. ME-n 3000 Ft.

Nem buktál egy vizsga alkalmat, ugyanúgy megmaradt a 3 vizsgalehetőséged a jelen vizsgaidőszakban ettől függetlenül, elégtelen osztályzattal nem értékelhetik a meg nem jelenést. (ez benne van a Nemzeti felsőoktatási törvényben, tehát ha 2012-ben vagy ezután kezdted a tanulmányaidat akkor ez vonatkozik rád, egyedül az NMJ-ért fizetendő összeg változhat egyetemenként van ahol jóval több az összeg mit az ME-n)

2014. jún. 12. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
szte ttik és engedi felvenni a következő időpontot és a pénzügyeknél sem jelent meg semmilyen költség
2014. jún. 13. 10:58

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!