Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Ilyen eredményekkel szerintete...

Ilyen eredményekkel szerintetek esélyes, hogy felvesznek gyógyszerésznek?

Figyelt kérdés

angol:95%, német 90%, magyar 92%, töri 90%, matek 76%, biosz emelt: 77%, kémia emelt 70%

Év végi jegyem pedig mind ötösök.



2014. jún. 13. 16:17
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
100%
Kiszámolod hány pontod lesz, összeveted az előző évek pontjaival, és megtippeled. Biztosat senki sem fog mondani.
2014. jún. 13. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem felvesznek, de természetesen egyelőre nem vehetsz mérget rá.
2014. jún. 13. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
80%
Nem értem hogyan sikerültek ilyen jól az érettségijeid, ha arra nem vagy képes, hogy kiszámold a pontjaid....
2014. jún. 13. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
Sztem felvesznek, de azért a 3. hozzászólás vicces volt:DD
2014. jún. 13. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 A kérdező kommentje:
A normális válaszokat köszönöm. DE! Azt szögezzük már le, hogy gyakorlatilag én közvélemény kutatást tartottam. Ha normálisan végigolvassa valaki a kérdést akkor láthatja, hogy szó nem volt olyan kérésről, hogy valaki számolja ki a pontjaimat. Ezt a méltatlankodó válaszolónak mondom. Engem szól le miközben olyat ír, amit nem kértem és számon kér, hogy miért nem vagyok képes rá. Akinek önkritikát kell gyakorolni az nem én vagyok.
2014. jún. 13. 22:39
 6/15 anonim ***** válasza:
100%

Hát bocs, de a kérdésedből eléggé az jött le, hogy nem tudod magadnak kiszámolni a pontjaid.

Ha arra vagy kíváncsi, hogy szerintünk felvesznek-e, akkor mondjuk egyszerűbb lett volna azt írni, hogy "xy pontom van, szerintetek elég lesz gyógyszerészetire?", vagy "szerintetek mennyi lesz a ponthatár gytk-n?"

2014. jún. 13. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:

> „…szó nem volt olyan kérésről, hogy valaki számolja ki a pontjaimat.”


Akkor vaktában formáljunk véleményt? Politikusoknak nézel minket vagy minek? Csak mert azt szerintem mind kikérjük magunknak. Neked is kéne egy kis önkritikát gyakorolni, meg végig gondolni, hogy hogyan születik egy „normális” válasz egy ilyen kérdésre… Mert most ott tartunk, hogy nem hülye vagy, hanem bunkó. Politikusnak gondolni a másikat…

2014. jún. 13. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 A kérdező kommentje:
Neked lehet, hogy ez jött le, ettől függetlenül nem ez volt a kérdés. Az alpáriságot meg lehet mellőzni szerintem. Mostanában tudom, hogy nagyon "klassz" dolog leszólni másokat, csak nem visz előbbre senkit.
2014. jún. 13. 22:52
 9/15 A kérdező kommentje:
Ki gondolt téged politikusnak? Neked elmentek otthonról...Azért bolhából ne csináljunk már elefántot. Ugye érzed, hogy egy ártatlan kérdés volt, most meg veszekszünk egy félreértésen...
2014. jún. 13. 22:54
 10/15 anonim ***** válasza:
100%

> „Ki gondolt téged politikusnak?”

Jah, hogy nem gondolkozol… Pontosan ez itt a probléma. És az a félreértés, amin most vitatkozunk, simán elkerülhető lett volna, ha úgy írod ki a kérdést, ahogy a 22:45-ös válaszadó javasolta. Abban a hozzászólásban semmi alpári nincs. (A következőben van, és ebben is, magamat ilyen téren nem védem.)


Annyit kellett volna írnod, hogy 433 pontod van, ehelyett sorolod a részletes eredményeidet, mint aki csak azt tudja. Ha kicsit odafigyelsz, akkor ezek a félreértések elkerülhetőek, és te is megúszod egy sorral a kérdést (alapból 3-at írtál, most meg még plusz tízet), nem kell szócsatáznod.

2014. jún. 13. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!