Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Infó közép szóbeli milyen nehéz?

Infó közép szóbeli milyen nehéz?

Figyelt kérdés

tehát most kaptam meg a tételsort, egyszerűen nem is hallottam róluk...

pl számítástechnika fejlődése mi ilyet sosem tanultunk

12% -ra meglehet az esély? van kb 1 napom rá tanulni



2014. jún. 14. 20:38
 1/8 anonim ***** válasza:
Infóból van szóbeli? Nekem nem volt.
2014. jún. 14. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Ha semmit nem tanultál, akár nehéz is lehet.

A tételsort meg sem lett volna szabad kapnod, csak a témaköröket. De lehet, hogy azt kaptál...

Mindegyikből tudjál megszólalni.

2014. jún. 14. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

Ezt nem teljesen értem. Utána se néztél, hogy van szóbeli és a tanár se szólt? O.o

Egyébként nem vészes, az pedig, hogy mennyire nehéz attól is függ mit húzol. Nem emlékszem, hány pontos a szóbeli, de a legtöbb tantárgyból már 5-7 pont elég a 12%-hoz.

2014. jún. 15. 01:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 Sidel ***** válasza:

A szóbeli 30 pontos... két éve úgy emlékszem ebből 4 pontot kellett elérni. Amúgy egyáltalán nem vészes... nekem pl.a kivágásról, beillesztésről, másolásról kellett beszélnem, ami nekem annyira alapfogalmak, hogy nem igen tudtam őket más szavakkal megmagyarázni, ezért azt mondtam, hogy a másolás olyan kivágás, ahol a forrásfájl ott marad a helyén és átkerül a célmappába is. A tanár már közbe is akart szólni, hogy a másolás nem kivágás... de egyszerűen tényleg nem jutott más eszembe...

Egy nap mondjuk elég kevésnek tűnik... én se kaptam tételsort, hanem témakörlistát, viszont egy könyvből tanultam, ahol tételekre voltak bontva kb. ugyanazok a témák. Minden tőled függ, ha elég kitartó vagy és képes vagy tényleg odakoncentrálni rá végig, akkor 12%-nál jóval többet is kihozhatsz belőle.

2014. jún. 15. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
tudtam hogy van szóbeli, de azt hittem csak kb 10 tétel van, azok is egyszerűek :D tévedtem
2014. jún. 15. 12:57
 6/8 anonim ***** válasza:
3pont kell a szóbelin elérned minimum, hidd el a fejlődéstörténet az egyik legkönnyebb van ettől nehezebb is, én épp most dolgozom kifele mind a 20! (nem 10) tételt
2014. jún. 15. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Tévedés, 4 pontot. Mondjuk nem nagy különbség, mert az is az a szint, hogy aki nem éri el, azt nem sajnálom.
2014. jún. 15. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:
nem úgy van, hogy az írásbelin is, és a szóbelin is minimum 25%-ot (kettes) kell elérnie az illetőnek, hogy ne bukjon meg? a 3 pont, az csak 10%.
2014. jún. 15. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!