Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Tudnátok ajánlani olyan...

Tudnátok ajánlani olyan sulit, lehetőleg gimnáziumot, ahova van esélyem átkerülni úgyis ha megbuktam öt tantárgyból? SOS.

Figyelt kérdés
Nem leszólást kérek,megbuktam,mert nem igazán tanultam sajnos,pedig kellett volna(na meg 1-2 tantárgyat nem értek),de ez most már igy alakult.Valahova muszáj átmennem,(bár amúgy nem is szeretem a sulit,de ez más kérdés)mert onnan ahova most járok lehet hogy kirúgnak mivel elvileg,azt mondják már nem vagyok tanköteles(decemberben töltöttem a 16-ot).

2014. jún. 18. 00:25
 1/4 anonim ***** válasza:
hát ez sok mindentől függ,pl. hogy merre laksz. egy ilyen helyzetben lévő ismerősöm most Isaszegre jár
2014. jún. 19. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Budapesti vagyok,és nem igazán engednének a szüleim másik városba.
2014. jún. 19. 23:17
 3/4 anonim ***** válasza:
Érdekes, hogy 5ből buktál, mert a helyesírásod az itteniek 90 %-át lepipálja. Szerintem neked nem agybeli képességeiddel vannak a gondok, hanem vagy elképesztően lusta és figyelemhiányos vagy, vagy valami trauma ért az életedben. Bár nekem ehhez semmi közöm, csak gondoltam megjegyzem.
2014. júl. 17. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Nem gond,bármilyen véleményt elfogadok,még akkor is ha nem teljesen a kérdésre válasz.Úgy gondolom,nagy trauma nem történt az életemben,a figyelemhiányos és lusta esélyesebb,de már próbálok változtatni rajta,több-kevesebb sikerrel.
2014. júl. 17. 23:59

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!