Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Eszterházy Károly Főiskolára...

Eszterházy Károly Főiskolára járok tanárnak és lenne kérdésem! Bővebben lent. Napközis tanító lehetek?

Figyelt kérdés
Szóval az van, hogy ide járok tanárnak, most leszek második éves. Levelezőn vagyok(mellette van még egy szintén levelezős egyetem) és ez heti két napomat veszi igénybe. Mivel a pénz is jól jönne gondolkodtam, hogy addig elmegyek dolgozni. Szerintetek addig, mint napközis pedagógus lehetnék?

2014. jún. 18. 10:51
 1/2 anonim ***** válasza:

Ha nincs felsőfokú pedagógusi diplomád, nem alkalmazhatnak pedagógus munkakörben. Napközis tanárok ugyanolyan szaktanári vagy tanítói végzettséggel rendelkeznek, mint a délelőttös kollégáik.

Hivatalosan gyermekfelügyelői státuszban is "papírral" lehet csak alkalmazni valakit, de ez alól már láttam kivételt. /nem legális/


[link]


A végén, a 3. mellékletben vannak az alkalmazáshoz szükséges végzettségi követelmények

2014. jún. 18. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Milyen szakos tanár leszel?
2017. jan. 11. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!