Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Szóbeli érettségizők! Nálatok...

Szóbeli érettségizők! Nálatok mennyit volt bent a vizsgaelnök?

Figyelt kérdés
Nekem még nem volt, csak úgy érdekelne, hogy tényleg kijárnak ebédelni? kv-ra esetleg? Nálatok hogy volt? előre is köszi!

2014. jún. 19. 13:52
 1/7 anonim ***** válasza:
Nálunk végig bent volt mindenkinél. Nálunk úgy volt, hogy ő ült középen, és a nyelv kivételével (az távolabbi asztalnál volt) mindent gyakorlatilag neki meg az adott szaktanárnak kellett mondanunk.
2014. jún. 19. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Nálunk kiment ebédelni vagy egy órára. Ofőm úgy osztotta be, hogy akik nagyon paráznak, és harapófogóval kell kihúzni belőlük mindent, akkor kerüljenek sorra. :D
2014. jún. 19. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim válasza:
Nálunk az elején meg a végén ment ki 10-10 percre, de amikor bent volt akkor se mindig foglalkozott a felelõkkel.
2014. jún. 19. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim válasza:

Hát velünk jól elhitették ilyen kötöszködős, ilyen beszólogatós stb... lehet az de ma érettségiztem és meghúzta magát úgymond. Sőt, mikor magyarból feleltem ott se volt, vagyis nem láttam. Mikor a törit írtam, dolgoztam ki akkor meg mögöttem volt egy laptop és azon valamit dolgozott, ott volt vagy félóráig. Egyszer odajött mellém, kicsit megijedtem mondta csak folytasd nyugodtan. Szóval elég rendes volt ahhoz képest ahogy beállították, hogy ilyen-olyan lesz.


Volt mikor feleletnél csak a szaktanár volt bent meg egy másik akinél még tételt húztam meg 2-3 olyan tanár akinél nem is felelek sőt velük hetente egy órám volt az egyikkel meg két éve nem volt órám. Szóval én egész jól éreztem ott magam. Tanárok segítettek. Olyan kérdéseket tettek fel, amit 50 % hogy eltalálsz.

2014. jún. 19. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Nálunk szinte végig bent volt, egyszer-kétszer ment ki (gondolom mosdóba). Bár volt egy érdekes jelenet, amikor az egyik lány kihúzta a magyart és látszott rajta, hogy meg sem tud szólalni, akkor az ofőm kivitte kávézni:D

De nem kell parázni, ha tesz is fel kérdést, arra nem kaphatsz pontlevonást ha nem tudod (de pontot sem ha tudod:D)

2014. jún. 19. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Mondjuk egy elnök pontosan tudja, hogy miért hívják ki hirtelen kávézni, és csak akkor megy, ha ő is akar...
2014. jún. 19. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Nálunk majd nem végig bent volt.

Amikor egy srác olyat húzott amit mindenki tudott, hogy ő nem fogja, az ofő felállt és kihívta kávézni. Ott a szülők elbeszélgettek vele egy kicsit és lám, lement a felelet:D

2014. jún. 19. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!