Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Szerintetek számít felvételiko...

Szerintetek számít felvételikor (gimnáziumba) a 7. év végi magatartás jegy?

Figyelt kérdés

7. osztályos vagyok/voltam és szinte minden jegyem ötös kivéve a magatartás, az 3-mas. Az nagyon feltünő ha belejavítok igaz? meg közokirat hamisítás... De mit tegyek? Számít egyáltalán ha amúgy jók a jegyeim?

Lécci értelmes válaszokat adjatok erre a hülyeségre



2014. jún. 21. 01:03
 1/6 anonim válasza:
Semmiképpen se javíts bele,mert felvételikor annak a dolgozatnak az eredménye számít csak amit megírsz felvételikor, nállam a jegyek nem számítottak, tehát a magatartás teljesen elhanyagolható az csak egy visszajelzés a szülőnek.
2014. jún. 21. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 janicsar14 válasza:

sziaa:)

nekem is ugyan ez volt tegnap kaptuk ki ugye és 3-mas lett a magatartásom a többi meg 4-5 -s jegy:/ de nyugtattak az osztálytársaim,hogy igen valóban nem számít bele a felvételibe :) ugyhogy nyugi ^^

2014. jún. 21. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Szia, a szóbelire általában be kell vinni az ellenőrzőt és ha van beírás, akkor rákérdezhetnek, hogy mégis miért, de maga a jegy nem számít.
2014. jún. 22. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
a 7. osztályos ellenőrzőt? tele van beírással, egy tanár engem basztatott egész évben én hülye meg mindig visszadumáltam...
2014. júl. 13. 01:10
 5/6 anonim ***** válasza:
szerintem se javítsd át. :D neméri meg.. szerintem így is fel fognak venni. :d sok szerencsét minden jót. :D
2014. júl. 13. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Elvileg nem számít a legtöbb suliban hivatalosan a pontszámításnál. (Láttam már olyat, ahol igen, de ez jogellenes, de az esetek 99%-ában hivatalosan nem számít. Még legszuperelitebb gimikben sem.) Hivatalosan a fő tárgyak szaktantárgyi jegyei a központi, meg a szóbeli számít.(Hogy milyen arányban, az nincs központilag szabályozva, de a központi 50%-nál kevesebb, a szóbeli 25%-nál több elvileg nem lehet, de minden középiskolába más a pontszámítás, nem egységes, mint majd a felsőoktatásba.) Az utóbbinál viszont van lehetőség a szubjektivitásra, és elvileg előfordulhat, hogy "rosszul veszi ki magát". De nem valószínű, hogy ezen fog múlni, de ha esetleg rákérdeznek szóbelin, készülj valami olyan válasszal, ami nekik is elfogadhatónak fog tűnni. Ne hordd el mindennek az osztályfőnököd, mert akkor azt mondják majd, hogy nem tiszteled a tanárokat. Inkább mondj valami olyat, hogy mit csináltál, amiért életszerű, hogy hármas magatartást kapj, ugyanakkor annyira nem is tűnik durva dolognak, találj ki valamit. A hetedikes ellenőrzőt nem hiszem, hogy kérnék, inkább a nyolcadikost.
2015. aug. 19. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!