Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Szociális gondozónak szeretnék...

Szociális gondozónak szeretnék tanulni! Szerintetek mennyire lehet elhelyezkedni vele Békés és Csongrád megyében?

Figyelt kérdés

22 éves vagyok, 4 éve dolgozom külföldön. Semmi szakmám nincs. Elegem van és szeretnék hazakötözni. Tudom, hogy ezzel a szakmával nem lehet sokat keresni, az nem is érdekel igazán, csak nem tudom meg éri e ezt tanulnom, el tudok e vele majd helyezkedni az adott környéken :)

Előre is köszönöm a válaszokat.



2014. jún. 21. 20:17
 1/3 Morzsa válasza:
Én is a minap gondolkodtam rajta,hogy el kellene végezni egy ilyen tanfolyamot,akár fizetőset,akár munkaügyin keresztül.Csak én sem tudom,hogy eltudnék e utána helyezkedni benne,de végül is beteg ember mindig van,így jól képzett,és megbízható gondozókra szerintem mindig szükség lesz.
2014. jún. 25. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

Igen, beteg ember mindig lesz! Én is ezért gondoltam rá, csak Békés megye...nos...a legnehezebb elhelyezkedni ott auz országban.

Néztem még a szociális szakgondozó szakmát is, csak nem tudom mi a különbség a szociális gondozó és a szakgondozó között?

2014. jún. 26. 09:00
 3/3 Morzsa válasza:
Lehet jövőre én is Békés megyébe fogok költözni.Na,de nem a munkalehetőségek miatt,hanem a párom miatt :) Nagyon nehéz munkát találni bárhol is éljen az ember. Én úgy vettem észre,hogy az ilyen szociális gondozói munkahelyre legtöbben csak ismerős által kerülnek be.
2014. jún. 26. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!