Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Nyelvtan szóbelin kapunk...

Nyelvtan szóbelin kapunk bármilyen segítséget? Mint pl törinél atlaszt?

Figyelt kérdés
2014. jún. 21. 23:04
1 2
 11/16 A kérdező kommentje:
hehe, akkor nagyon jó agyad van! :) Köszönöm!
2014. jún. 22. 00:01
 12/16 anonim ***** válasza:
0%
Csak az irodalomhoz szokott lenni kitéve szöveggyűjtemény
2014. jún. 22. 00:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
54%
Sok sikert :) én is túl vagyok rajta:)A nyelvtannál igen szöveg vagy kép lesz nekem a szövegfonetikai eszközökről kellett beszélnem pl a zeneikifejező eszközökről és az írásjelekről...és volt egy szöveg amit felkelelt olvasnom figyelve mind az írásjelre mind a zeneiségre...:)hibátlan feleltem volt de nem csoda a magyar volt a kedvencem:)max ha 5 percet beszéltem :) Törinél még lesz vagy 2 oldalas forrás amit bele is kell tenni a feleletbe persze nem mindent de lehe abból idézni vagy azon nézni a képeket és mutogatni:) na még egyszer sok sikert csak nyugodtan:)
2014. jún. 22. 03:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim válasza:

Kérhetsz segítséget. Van rá egy titkos kód: 47-es segédet kérek.

Ilyenkor egy feletted végzett diákot hívatnak be a suliba, akivel 10 percet kaptok megbeszélni a kapott feladatokat, de utána ki kell menni a teremből.

Majd írd meg, milyen lett a bizid...

2014. jún. 23. 01:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim válasza:

Jah, hogy neked meg voltak a nyelvtan tételek :D

Én ott szembesültem vele, hogy nyelvtanból is vannak tételek amikor a tanár mondta, hogy a nyelvtan tételeket is átnéztétek ugye? Bár az idén már nincs ilyen probléma, de a jövőre érettségizőknek sem kell aggódni bonyolultak nem lehetnek a tételek bár a mai napig nem tudom mik voltak, de gond nélkül válaszoltam minden kérdésre :)

2014. jún. 27. 09:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:
Melyiket húztátok?
2018. jún. 14. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!