Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Érdekelne, hogy milyen típusú...

Érdekelne, hogy milyen típusú feladatok vannak a 0. matek zh-n az egyetemeken. Mire lehet számítani? Számológépet lehet használni közben vagy ez egyetemtől függ? Köszönöm előre is, ha kapok választ.

Figyelt kérdés
2014. jún. 22. 09:12
 1/6 anonim ***** válasza:
Középszintű érettségi 2.0
2014. jún. 22. 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
40%

Attól függ, hogy hova mész.


Nálunk az ELTE-n olyan feladatok voltak, hogy a felügyelő felsőbbévesek CSOPORTOSAN tudták csak megcsinálni. Én jónak tartom magam matekból, de nem sikerült. Fel kellett vennem egy felzárkóztató kurzust, ahol az alapoktól tanítottak.


Vagyis egy rohadt nehéz teszt után újratanultuk a szinuszt, a logaritmust, és még sorolhatnám.


Vicc volt az egész.

2014. jún. 22. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%

[link]

Négy évre visszamenőleg fent vannak a feladatsorok, meg a szabályok is. Nem lehetett használni semmit. (BME) Az anyag maga inkább középszintű, viszont elég nehéz (lásd az eredményeket). A bevezető matek úgy hallottam nálunk is könnyű, de tapasztalatom nincs, én átmentem a 0.zhn.

2014. jún. 22. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat :) Én egyébként Szegedre jelentkeztem, de sajna nem találtam semmit sem az ottani zh-ról. A linket is köszönöm. Nem fogok unatkozni akkor a nyáron, úgy érzem...
2014. jún. 22. 09:43
 5/6 anonim ***** válasza:
És Szegeden mire jelentkeztél? Mert itt TTIK-n soha nem hallottam még ilyet, hogy 0. ZH.
2014. jún. 22. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
ha TTIK-ra jelentkeztél megnyugodhatsz itt nincs 0. zh
2014. jún. 24. 08:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!