Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » A felvi-től jött egy hiánypótl...

A felvi-től jött egy hiánypótlási felszólítás, de nem írtak konkrétumot, melyik dokumentum kellene. Más is járt így hogy kapott felszólítást, de nem tudja mit kellene feltöltenie még?

Figyelt kérdés
Ellenőriztem és mindent feltöltöttem ami szerintem kell, a 9-10. -es év végi jegyek nem lettek feltöltve csak, de nekem elég a 11-12-es, de gondoltam akkor feltöltöm azokat is, hátha ez a hiány.És még ami fura, hogy a szükséges dokumentumok-nál ott van egy felsőfokú oklevél rész, mintha azt fel kellene töltenem. De nekem nincs ilyenem, nem is nyilatkoztam azt hogy van, és a felvételihez sem kell mert alap és osztatlan képzésekre jelentkeztem, nem mesterre...Írtam e-mailt a felvinek, remélem érdemlegesen válaszolnak, de kíváncsi vagyok más véleményére is, hogy van-e hasonló eset.

2014. jún. 22. 21:00
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem mindenki kapott és az volt a címe, hogy általános hiánypótlási tájékoztatás, tehát nem felszólítás. Mi is kaptunk, de nem volt hiányunk természetesen.
2014. jún. 22. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Bocsánat, tényleg tájékoztatás, nem felszólítás, nekem valamiért ez a szó ragadt meg. Köszönöm a választ!
2014. jún. 22. 21:46
 3/4 anonim ***** válasza:
Igen, tájékoztató levelet mindenki kapott. Nekem is küldték e-mailben is meg az e-felvételi felületén is. Örülök, hogy megoldódott a probléma! Sok sikert a felvételihez!
2014. jún. 23. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm, viszont!
2014. jún. 23. 16:07

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!