Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Ha nem adom vissza a diákigazo...

Ha nem adom vissza a diákigazolványt érettségi után akkor lehet belőle valami baj?

Figyelt kérdés
Egyébként nem értem minek kell leadni,ha még 3 évet maradok ugyanabban a suliban szakmán.
2014. jún. 23. 09:30
 1/5 anonim ***** válasza:
Miért kéne leadni a diákot? Nálunk nem kellett. Addig azt használtuk míg fősulin meg nem kaptuk az újat.
2014. jún. 23. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Énse értettem,nekem is osztályfőnököm mondta,hogy érettségi napján le kell adni. -.-
2014. jún. 23. 09:35
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Sajnos pont előző nap elvesztetted... Nem kell túlmisztifikálni ezeket a dolgokat...
2014. jún. 23. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 Andizsuzsi ***** válasza:

Az Oktatási Hivatal minden intézménynek nyomatékosan felhívta a figyelmét, hogy az elmenő tanulóknak be kell vonni a diákigazolványukat, ez nem az iskolák heppje. Adnak ki helyette egy igazolást, ami október 31-ig érvényes.

Kérdező: azért kell bevonni, mert a jogviszonyod megszűnt. Az, hogy érettségi után is ott tanulsz, már új jogviszony.

Ha nem akarod leadni, kitöltesz egy nyilatkozatot arról, hogy elhagytad. (bár hátrány azzal sem ér, ha leadod)

2014. jún. 23. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
ééértem. köszönöm mindenkinek :D :)))
2014. jún. 23. 10:36

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!