Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Mennyi esélyem van elsőéveskén...

Mennyi esélyem van elsőévesként bekerülni kollégiumba?

Figyelt kérdés
SE-ÁOK-ra jelentkeztem, valószínűsíthetően fel is fognak venni. Az érdekelne, hogyan megy a kollégiumba való jelentkezés, valamint mennyire nehéz bejutni, mit vesznek figyelembe?

2014. jún. 25. 14:36
 1/3 anonim ***** válasza:

Az SE-t nemtom, de sztem minden kollégiumnál biztosítanak vmennyi helyet az elsőéveseknek. Általában jelentkezni kell rá, amihez van formanyomtatvány is, és aki hátrányosabb helyzetű (pl. árva, nagyon messze lakik eredetileg, vagy nagyon keveset keresnek a szülei), azoknak több esélye van bekerülni. De am én úgy hallottam,h az SE kolijai nem túl jók (nemtom igaz-e vagy sem, bár mindenkinek más a "jó").

Ha nem jön össze, és nem találsz albérletet sem, akkor keress rá googleben magánkollégiumokra. Azok drágábbak, de általában ha van még hely, akk szólsz és már mehetsz is. Tudtommal van ilyen pl.:

8.kerület Népszínház utca

11.kerület Fejér Lipót utca

7.kerület Thököly út

6.kerület Szív utca

14.kerület Ajtósi Dürer sor

14.kerület Pillangó utca

2014. jún. 25. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Köszi!
2014. jún. 26. 23:21
 3/3 anonim ***** válasza:
Csak a Népszínház utcába ne!
2014. jún. 29. 01:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!