Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » 70% infó emelt az jónak számít?

70% infó emelt az jónak számít?

Figyelt kérdés
2014. jún. 25. 15:03
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:

Nem. Nem számít jónak.


„Jeles”-nek.

2014. jún. 25. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
Mármint, teljesítmény szerint. Erre lehetek büszke, vagy ez "meh".
2014. jún. 25. 15:14
 3/12 anonim ***** válasza:
Én ebben az esetben azt nézném, hogy ötös lett, nem a százalékot:D
2014. jún. 25. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
100%
Attól függ, mihez kezdesz vele. Ha "csak úgy", akkor egész jó, ha pedig komoly terveid vannak vele, akkor lehetett volna még egy kicsit jobb is.
2014. jún. 25. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
teljesen lényegtelen. ha felvesznek, akkor jó, de utána ugyan úgy lényegtelen, mert az informatika érettségi 85%-a marhaság, amit ebben a szakmában nem lehet ténylegesen alapnak sem haszálni.
2014. jún. 25. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
mivel emelt, ez jó
2014. jún. 25. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
60% fölötti eredmény emelten szerintem már jó eredmény.
2014. jún. 25. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
54%
Mihez képest? Nem tudjuk, mi az előéleted, honnan indultál, miért csináltad, mi a célod vele, és még egy csomó mindent. Ötösnek ötös. Ha ez volt a célod, akkor jó. Ha felvesznek vele, akkor jó. Ha mindenhol azt hirdetted, hogy te vagy az informatika császára, akkor rossz. Neked kell tudnod. 30% hiányzik, ez mondjuk számszakilag annak felel meg, mintha mindent tudnál, csak programozni nem. Ilyen értelemben nem jó.
2014. jún. 25. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
Előző: Vagy éppen programozni tud és a felesleget meg nem. Mert azért valljuk be, ha továbbmegy az ember proginfóra (vagy mérnökinfóra, gazdinfóra stb), akkor nem az excelt és a wordöt kell abálni. Ezért is írtam, hogy a 85%-a a dolognak felesleg. Az egész oktatását át kellene szervezni...
2014. jún. 25. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:

Lehet az is, természetesen.

Szerintem a szövegszerkesztés meg a táblázatkezelés az általános informatikai műveltség alapjaihoz tartozik, és érettségi szinten egy proginfósnak is kell tudnia, ha nem akar szakbarbár lenni. Az érettségi célja egyébként nem a proginfóra való alkalmasság mérése, ezért hiba is lenne elvárni tőle ilyen kimenetet.

Az oktatás átszervezése meg messze meghaladja ennek a kérdésnek a kereteit, nem megyek bele.

2014. jún. 25. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!