Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Van-e olyan rajztábor Budapest...

Van-e olyan rajztábor Budapesten ami a XI. kerület környékén található?

Figyelt kérdés
Rajzügyességemet szeretném fejleszteni. Úgy gondoltam jót tenne nekem egy ilyen tábor.

#rajz #tábor #nyár #rajzügyesség
2014. jún. 25. 21:59
 1/6 anonim ***** válasza:

Rajztábor? Ráadásul a 11. kerület környékén? Milyen tábor az, amihez ki se mozdulsz a kerületedből? Akkor már inkább tanfolyam.


[link]


[link]

2014. jún. 25. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim válasza:

Hát ezen jót nevettem. Rajztábor? Manapság? Hát, még 5 évvel ezelőtt esetleg, de most már történelmi felfedezés ha az ember talál rajztábort. Méreg drága talán van, de ha van pénzed akkor ott a Google! A keresés ingyenes.


Rajzügyességedet táborral nem fejleszted, lehet megutálod.

Nálam is volt ilyen eset, hidd el. Tánctáborba voltam, azt olyan sz/r volt, majdnem megutáltam a táncot.

Rajzolgass otthon, jobb mint a tábor. Magyarországon nem is érdemes táborba menni, mindenki kényszerből csinálja a munkát.


Korán felkelni? Mindig elmenni?

Jobb, ha otthon rajzolgatsz! :D

2014. jún. 25. 23:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

Valahogy meg szeretnék tanulni mesterien rajzolni.

Akkor kidolgozok egy olyan "rendszert", hogy pl:

Minden nap más-más dolgokat rajzolok és ha az egyik nem sikerül, akkor másnap megint megpróbálkozom vele.

Bár nem tudom, hogy beválhat-e ez. Majd kiderül.

Egyébként azt álmodtam, hogy van egy rajzstúdióm és rengeteg rajzfilmet dobok piacra. (Én rajzolom a karaktereket, meg ilyeneket.)Gondolom itt Magyarországon nem lehetne ezt megvalósítani,max külföldön-(gondolom én).

Köszi a válaszokat!

2014. jún. 26. 12:13
 4/6 anonim válasza:

Rajzfilmstúdió? Hát ha rajzfilmekhez akarsz rajzolni, az nem egy egyik percről a másikra. Hogy jól rajzolsz, azt nem úgy fogod kimutatni hogy rajzfilmfigurákat rajzolsz. Nem fogsz tudni állást találni, már nagyon kevés az olyan rajzfilm, ahol emberek rajzolják a karaktereket. Mindent számítógéppel csinálnak. Erről nem tudtál?

Ha egy mesekönyvbe, vagy képregénybe rajzolnál, akkor külföldön elég jó állásod lenne. (De persze ahhoz is kell tudni)

Rajzfilmstúdiót biztos nem lesz, ha csak rajzolsz. ;D

Az csak annak van, aki a számítógépes részét végzi el.

Vannak tehetségek, de sajnos a mai világba ezzel nem fogsz sokat elérni :(

...csak ha nagyon kiemelkedsz a többi közül.

Rajzfilmbe meg nem keresnek rajzolókat, meg ha igen, nagyon rossz állásod lesz.

A rajzfilmkészítés és csak rajzolás között ég és föld a különbség.

Sok sikert! :)

2014. jún. 26. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Én elég jól értek a rajzfilmkészítés elméleti részéhez, ezért megcáfolom az előző illetőt. Igenis, szoktak rajzolni kézzel még a 3D-s animációs filmekhez is!


A karaktereket mindig papíron tervezik meg, és maximum utána készítik el számítógépen is. Az Alfa és Omega című, 3D-s technikával készült rajzfilmhez sok-sok év árán több, mint 6000, elsősorban kézzel készült karakterterv készült.


16/N

2014. jún. 26. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:

16/N :DDD

16/L még esetleg. :)


Modern világot élünk, esetleg eltervezik papíron, de 90%-át számítógéppel oldják meg. Nekem az unokatestvérem dolgozott itt, és ő mondja hogy már rég nem olyan mint régen.

2014. jún. 30. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!