Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Honnan tudhatom, hogy én...

Honnan tudhatom, hogy én alkalmas lennék tanárnak?

Figyelt kérdés
2014. jún. 26. 19:13
 1/9 anonim ***** válasza:

Kezdjük avval, hogy férfi vagy.

Ezt középiskolás lányként mondom, ezerszer jobban bírjuk a férfi tanárokat, nem tudni miért, mondom úgy, hogy anyukám is tanár.

2014. jún. 26. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Ez szerintem csak a nemi vonzódás kérdése. A nőknek reflexből szimpatikusabb egy férfi vezető, mint egy nő.
2014. jún. 26. 19:18
 3/9 anonim ***** válasza:

Szerintem hallgass a megérzéseidre!


Megkérdezhetsz esetleg embereket a környezetedből (ne csak barátokat), hogy rendelkezel-e azokkal a képességekkel amik kellenek a tanári pályához.

2014. jún. 26. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Egyébként nekem anyukám, apukám tanár, én is szerettem volna tanár lenni, ha bemutatnád magad biztosan eltudom dönteni, hogy alkalmas vagy e.
2014. jún. 26. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Nem, nem azért. Sokkal jobb fejek, lazábbak, de mégis szigorúbbak, nagyobb a tekintélyük, több sztorijuk van(alapból sztorizgatósabbak), és egy mély férfihangot kellemesebb hallgatni.
2014. jún. 26. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Hát nekem is volt egy férfi osztályfőnököm, de nem volt valami jó tanár. Csak azt szerettem benne, hogy ha küldtem neki egy sms-et, hogy mensturálok, szó nélkül leigazolt havonta egy napot. XD
2014. jún. 26. 20:00
 7/9 anonim ***** válasza:
100%
Női tanárokból sok a nagyon szigorú és sok az olyan akinek a tekintélye 0. Az eddigi férfi tanáraim közül mindet bírtam, szinte mind laza volt de akármennyire is elhanyagolható, semmirekellő tantárgyat is tanítottak, az óráikon csendes de jó hangulat volt.
2014. jún. 26. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Igen, ugyanez volt nálunk is.
2014. jún. 26. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
100%

Ne hagyd magad lebeszélni, nagyon sok jó és népszerű tanárnőt ismerek.

Ha érdekelnek az emberek, szívesen foglalkozol másokkal, és szeretsz tanulni is(!), akkor tiéd a pálya. Biztosat nem lehet mondani, ahogy a katona sem tudja az első ütközet előtt, hogy alkalmas lesz-e harcosnak, hiába képezték ki. Van, ami csak ott dől el, ahogy az ajtót magadra csukod, nem lehet előre megmondani, de tanulni és fejlődni mindig lehet.

2014. jún. 26. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!