Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Melyik fogorvosi egyetem a...

Melyik fogorvosi egyetem a legjobb?

Figyelt kérdés
Főleg a vidékiek érdekelnek, kinek mi a tapasztalata, felszereltség, gyakorlási lehetőség, mennyire kemény, milyen a diákélet. :)
2014. jún. 27. 16:50
 1/6 anonim ***** válasza:
Én nem orvosira megyek, de barátaimtól, akik oda jelentkeztek, ők azt mondták, hogy Debrecenbe nagyon jó az orvosi képzés. Igaz, ők általános orvostudományi karra mentek. De a Debreceni egyetem akkor is jó.
2014. jún. 27. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Igen, már én is jókat hallottam róla. Esetleg másik egyetemről vélemény? Szeged, Pécs? Bár Debrecen lenne a legközelebb hozzám, mégis érdekel mások véleménye is. :)
2014. jún. 27. 20:54
 3/6 anonim ***** válasza:

Én is jó szívvel ajanlom Debrecent.

Igazábol nincs különbség mindegyik egyetem szuper, de ha Debrecen van hozzád közel.. hidd el mikor a hét végéhez érve hulla fáradtan kiesel gyakorlatról és alig várod hogy haha juss hálás leszel hogy a legközelebbit választottad :)

Amugy a SOTE, SZOTE, POTEvel kapcsolatban nincs tapasztalatom, de azt tudom h Debrecenbe nagyon szép az egész környezet, egy erdőn van a klinika tulajdon képpen, közel van egymáshoz az összes épület, a koli, a menza, a villamos szóval elég jól meg van oldva minden, illetve nagyon szuperül élhető város.

2014. jún. 28. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
A hazautazással már annyira nem számolok, mert rég elköltöztem otthonról, csak a szüleim még Miskolcon élnek, ezért hozzájuk Debrecen lenne közelebb. Én most Pesten élek, de nem akarok ide járni egyetemre, sokkal jobban szeretem a vidéki nagyvárosokat, meg szerintem ott jobb is a diákélet. Szegeden gondolkodom még nagyon...bár eddig mindenki csak Debrecenről írt, jó lenne egy szegedi véleménye is. :)
2014. jún. 28. 16:24
 5/6 anonim ***** válasza:
Nem fogorvosira, hanem általános orvosi járok Szegedre, de imádom. Szerintem csodálatos város:) Szép, rendezett, minden egy helyen van, jó a diákélet, sok az egyetemi program. Nekem nagyon bejön:D
2014. jún. 29. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Én debreceni vagyok, a sulirol még csak jót hallottam viszont Szeged tényleg egy meseszép város. Döntsd el hogy mi a fontosabb Debrecen is hangulatos mozgalmas :)
2014. jún. 30. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!